Zvýrazněte svou ženskost

REALASH, dotyk luxusu, který si můžete dovolit.

REALASH vaše řasy prodlouží, zahustí a posílí. Urychlí proces jejich přírodního růstu a zabrání jejich vypadávání. Vykonané studie potvrdily účinnost REALASH. Sérum, které bylo dermatologicky a oftalmologicky testováno, pomáhá zvýraznit vaši přirozenou krásu.

DOPRAVA KURÝREM ZDARMA! Vyberte platbu předem a získáte dopravu zdarma!

 • 90 dní na vrácení

  V případě nespokojenosti s výsledky můžete produkt do 90 dní vrátit. Vrátíme vám peníze.

 • Přírodní složky

  Produkty značky ORPHICA obsahují přírodní složky, které chrání citlivou pokožku v oblasti očí.

01. VYBERTE SI MNOŽSTVÍ

REALASH -
EYELASH ENHANCER 1330 Kč

Cena za jedno balení: 1330 Kč 1 balení: 3ml Doba používání: 3 měsíce

Potěšte své milované

Naše zákaznice si často kupují Realash pro své matky, sestry, nebo kamarádky. Udělejte radost svým blízkým a dopřejte jim pocit krásna. Objednejte si extra balení:

Celkový počet balení:

la_cloud_ >la_cloud_
"Můj nejlepší kamarád @orphica_official...Tuto výživu na řasy zbožňuji. Za několik týdnů se řasy stávají dlouhé a husté, jak vidíte. Všem ji doporučuji, zbožňuji ji a bez ní bych se nemohla obejít." #beauty #makeup #realash #orphica
 • ZÁRUKA ÚČINNOSTI

  Jsme si absolutně jisti účinností našich produktů. Dáváme vám 100% záruku vrácení peněz. Znamená to, že jestli nebudete spokojeni s výsledky, můžete produkt vrátit.

 • OKAMŽITÉ VÝSLEDKY

  Některé ženy si všimly, že jejich řasy byly silnější, zdravější a víc vyživené už po 14 dnech používání.

 • BEZPEČNOST

  Kosmetika od ORPHICA nezpůsobuje podráždění, alergie, ani jiné nežádoucí účinky. Potvrdily to vykonané studie a pozitivní hodnocení zákaznic.

 • DŮVĚRYHODNOST

  Vaše soukromí je jednou z našich priorit - osobní údaje našich klientů nikde nesdílíme, ani neprodáváme.

 • TELEFONICKÁ OBJEDNÁVKA

  Pokud z nějakého důvodu nemůžete objednat přes web, můžete nám zavolat na +421 41 562 50 75 (od 8.00 do 16.00 h) a můžete si objednat přes telefon. Zaplatíte v hotovosti na dobírku.

JESTLI CHCETE MÍT ÚŽASNÉ OBOČÍ, PŘIDEJTE KE SVÉ OBJEDNÁVCE BROW

 • Realash - Brow Conditioner

  1200 Kč

  Sérum na obočí Nadešel čas na péči o obočí! BROW je účinné sérum, díky kterému bude vaše obočí hustší a silnější. 4 ml balení postačí až na 3 měsíce!

  Před
  before
  Po
  after

02. VYPLŇTE FORMULÁŘ

 • Může mi být zásilka doručena, i když jsem v zahraničí? Zásilku vám doručíme kdekoliv na světě, buď kurýrem, nebo poštou jako doporučenou zásilku. V takovém případě požadujeme platbu předem na náš účet. Dodací lhůta se může lišit v závislosti od země doručení. Po odeslání objednávky vás budeme informovat e-mailem o expedici zásilky.
 • Proč musím poskytnout svoje telefonní číslo? Potřebujeme Vaše telefonní číslo, protože to je nejlepší způsob, jako Vás rychlo kontaktovat. Vaše telefonní číslo taktéž dáváme kurýrské společnosti, to znamená, že kurýr Vás bude kontaktovat bezprostředně před doručením zásilky. S kurýrem je možné dohodnout si alternativní adresu, případně čas doručení.

03. VYBERTE SI ZPŮSOB PLATBY

Doručení zdarma při platbě předem

Po vyplnění formuláře Vás přesměrujeme do systému GoPay, kde objednávku zaplatíte prostřednictvím platební karty. Objednané produkty Vám budou zaslány ihned po obdržení platby na náš účet. Zásilka Vám bude doručena do 2-3 pracovních dnů od objednání.

Objednávku můžete bezpečně uhradit prostřednictvím PayPal účtu. Vyžaduje se registrace. Všechny údaje o platební kartě jsou chráněné autoritou Paypal. Doba doručení jsou 2-3 pracovní dny.

Objednávka bude odeslaná hned po přijetí platby na náš účet. Doručená bude zpravidla do 2-3 pracovních dnů.

Objednané produkty Vám budou zaslány ihned po objednání. Sumu za objednávku zaplatíte přímo kurýrovi, který Vám objednávku doručí. Čas doručení jsou 2-3 pracovní dny.

Naši partneři

04. DOKONČIT OBJEDNÁVKU

Doručení zdarma: 0 Kč
Celková suma: 0Kč
Doba zpracování objednávky 1-2 pracovní dni