O značce

Objevte svět Orphica. Zjistěte, na čem nám záleží a jaké hodnoty vyznáváme při naší každodenní práci.

Náš přístup

Pořád čerpáme inspiraci z přírody a objevujeme úžasné vlastnosti rostlin. Používáme výtažky z rostlin na výrobu revoluční kosmetiky, jejíž bezpečnost byla potvrzená v laboratorních testech.

Vytváříme kvalitní produkty, které jsou nejen bezpečné, ale i účinné. Je to možné díky unikátní kombinaci síly přírody a vědeckých poznatků.

Naše mise

Zjistěte, proč je ORPHICA unikátní

Naší misí je "Real You". Chceme vám pomoct objevit vaši přirozenou krásu a zvýraznit všechny vaše přednosti. Naším cílem je přesvědčit vás, abyste se měly rády takové, jaké jste - protože jste všechny krásné.

Svět naší značky se točí kolem pečlivě vyvinutých, inovativních produktů s vysokou účinností. ORPHICA byla vytvořena pro ženy, které ocení nejvyšší kvalitu a hledají nejlepší řešení.

ORPHICA - 100% přírodní, bezpečné přísady

BEZPEČNOST

Používáme přírodní přísady. Snažíme se, aby byly naše produkty bezpečné. Testujeme je v laboratoriích, abychom se ujistili, že nezpůsobují vedlejší účinky.

ORPHICA - získala si důvěru žen v 35 zemích

Důvěra

Dohlížíme na celý proces výroby a distribuce, abychom se ujistili, že naše produkty naplní vaše potřeby. Proto si ORPHICA získala důvěru zákaznic v 35 zemích.

ORPHICA - unikátní kombinace přírodních přísad

Inovace

Ve výzkumech zjišťujeme, které přísady jsou nejúčinnější. Naší inspirací je příroda, proto nabízíme unikátní kombinaci přísad a pořád se snažíme naše produkty vylepšovat.

Emilia Gromska - certifikovaná kosmetoložka

„ORPHICA představuje nejvyšší kvalitu produktů. Společnost pečlivě vybírá a kombinuje přírodní složky a vytváří mimořádně účinné přípravky. Značnou pozornost věnuje bezpečnosti, hledisku důležitému pro každého spotřebitele. Kosmetika ORPHICA prošla řadou testů pro omezení rizika podráždění a alergií. Lidé s citlivou a jemnou kůží tak mohou produkty této značky používat pro každodenní péči. Kosmetiku ORPHICA doporučuji všem, kteří ocení vysokou kvalitu, dobrou péči a ve výsledku krásný vzhled".

EMILIA GROMSKA certifikovaná kosmetoložka