Oční tužka

  • Dodání zdarma

TISÍCE ZÁKAZNIC Z CELÉHO SVĚTA MILUJÍ #ARROW

pro úžasné výsledky
ARROW – oční tužka


Oční tužka ARROW je měkká tužka, která je perfektní na zvýraznění vašich očí. ARROW vám zabezpečí intenzivní barvu po celý den. Oční tužka je dostupná v černém,  nude, mentolovém.

Její receptura byla obohacená o nejkvalitnější přírodní výtažky, které chrání citlivou pokožku v oblasti očí. Zabudovaná houbička na roztírání vám umožní získat přesně takový efekt, po jakém toužíte.

  • Dodání zdarma

Jak se používá?

01.

Jak používat oční tužku ARROW?

ARROW můžete používat na víčka podél vnější linie horních a dolních řas, nebo na vnitřní linii dolního víčka. Je ideální na jakýkoliv typ líčení, od jemných tenkých linek, až po výrazné linky pro dramatický vzhled. Receptura této oční tužky je založená na nejkvalitnějších přísadách, které pomáhají chránit citlivou pokožku v oblasti očí. ARROW se prodává se zabudovanou houbičkou, ideální na roztírání. Kouřové líčení bude pro vás jednodušší než kdykoliv předtím.

02.

Na co slouží zabudovaná houbička?

Zabudovaná houbička se může používat na roztírání linek pro vytvoření efektního kouřového líčení. Pro udržení čistoty houbičky a zabránění hromadění bakterií se doporučuje houbičku čistit ve vlažné mýdlové vodě.

03.

Jaké jsou přísady oční tužky ARROW?

ARROW byla vyrobená z nejkvalitnějších přísad. Ty jsou: Ricinus Communis Seed Oil, Hydrogenated Vegetable Oil, Copernicia Cerifera Cera, Candelilla Cera, Caprylic/Capric Triglyceride, Cera Alba, Hydrogenated Palm Kernel Glycerides (and) Hydrogenated Palm Glycerides, Isopropyl Myristate, Paraffinum Liquidum, Ceresin, Mica, Talc, PVP/ Hexadecene Copolymer, Calendula Officinalis Flower Extract, Equisetum Arvense Extract, Acorus Calamus Rhizome Extract, Serenoa Serrulata Fruit Extract, Linum Usitatissinum Seed Extract, Tocopheryl Acetate, Propylparaben, BHT, CI 77499.

04.

Může oční tužka podráždit citlivou pokožku?

Ne. Revoluční receptura a nejkvalitnější přísady chrání citlivou pokožku v oblasti očí a jsou úplně bezpečné. Oční tužka nezpůsobuje podráždění nebo alergie.

05.

Čím je ARROW výjimečná?

Jemné složení oční tužky, dlouhotrvající účinek a pečlivě vybrané přísady dělají ARROW jedinečnou mezi ostatními tužkami. S ARROW můžete upravit svůj vzhled jednoduše, od tenkých linek po dramatické, kouřové líčení. Váš make-up vydrží celý den, takže nemusíte ztrácet čas úpravami. ARROW je založená na nejkvalitnějších přísadách, které pomáhají chránit citlivou pokožku v oblasti očí. ORPHICA je mezinárodní renomovaná značka a spokojenost zákazníků je pro nás prioritou. Naší vášní je vytvářet tu nejkvalitnější kosmetiku.

06.

Jaké odstíny ARROW jsou dostupné?

ARROW je dostupná v černém, hnědém, nude, mentolovém a grafitovém odstínu.

07.

Jak dlouho vydrží make-up po použití ARROW?

Líčení s ARROW vydrží celý den.

08.

Jaké efekty mohu dosáhnout s ARROW?

S ARROW můžete mít make-up, po jakém toužíte. Pro efekt kouřových očí použijte zabudovanou houbičku na roztírání linek, nebo tužku můžete použít na tenké, jemné linky. S ARROW se nemusíte omezovat!

09.

Jaká je konzistence ARROW?

ARROW je měkká oční tužka, která je ideální na efekt kouřového líčení, ale i na tenké, přesné linie. Jemná struktura nedráždí citlivou pokožku očního okolí.

10.

Jak dlouho budu čekat na zásilku?

Naše produkty posíláme v rámci 2 pracovních dní. Abychom naplnili očekávání našich zákaznic, nabízíme bezplatné doručení.

11.

Je možné posílat do zahraničí?

Samozřejmě. Zásilku vám doručíme kdekoliv na světě. Dodací doba se může lišit. Cena doručení do zahraničí je 540 Kč.