Sérum na obočí

  • Dodání zdarma

TISÍCE ZÁKAZNIC Z CELÉHO SVĚTA MILUJÍ #BROW

pro úžasné výsledky
BROW - sérum na obočí - 4 ml


Séra na růst obočí se stala v kosmetice hitem. Výrazné, plné obočí je pořád v kurzu. BROW vychází vstříc vašim potřebám. Jeho pokročilá receptura podporuje přirozený růst obočí a zlepšuje tak jeho celkový vzhled. S BROW bude vaše obočí husté, silné a plnější. Konečným výsledkem bude přirozeně krásné a vytvarované obočí. Produkt byl dermatologicky testovaný.

Výsledky používání můžete vidět dřív, jak si myslíte. Pozitivní změny se začnou projevovat už po 4 týdnech. Celkový stav a vzhled vašeho obočí se viditelně zlepší. Pamatujte si, že sérum je potřebné pravidelně používat po dobu 8-12 týdnů. Přirozené, krásné obočí za tak krátký čas? S BROW je to možné! Produkt je určen jen na aplikaci v oblasti obočí.

  • Dodání zdarma

Jestli máte tenké, slabé nebo příliš světlé obočí, BROW je právě pro vás. Vytvořili jsme toto sérum pro ženy, které chtějí mít husté a výrazné obočí. Sérum BROW bylo důkladně prověřené v testech, které potvrdily, že receptura nejenže podporuje růst a zahušťuje obočí, ale také zlepšuje jeho celkový vzhled. Produkt nedráždí pokožku.

  • Dodání zdarma

PŘEČTĚTE SI HODNOCENÍ NAŠICH ZÁKAZNÍKŮ

Ony už dosáhly své vysněné výsledky! Přidejte se k nim!


Před Po „Nikdy jsem nebyla spokojena se svým řídkým a světlým obočím. Používala jsem různé produkty a zabarvení hennou, ale nikdy jsem nebyla úplně spokojena. Na internetu jsem narazila na BROW a je to úžasné! Po 4 týdnech je moje obočí viditelně hustší a tmavší! Kamarádky se mně ptaly, co jsem s ním udělala. Každému BROW doporučuji. Výsledky jsou úžasné!“

Monika, 26 let

Před Po „Výrazné, pěkně tvarované obočí je dnes povinnost. Naneštěstí, to moje není moc pěkné. Je příliš tenké. Ani dobrý make-up to nedokázal změnit. Kamarádka mi řekla o séru BROW. Po určitém času používání jsem si všimnula rozdílu. Moje obočí narostlo a vypadá mnohem hustší. S BROW se můj největší komplex změnil na moji výhodu.“

Marta, 31 let

Před Po „Po porodu moje obočí zředlo a začalo vypadávat. Vždy jsem měla hezké obočí, takže jsem s tím chtěla něco udělat. Rozhodla jsem se vyzkoušet BROW. Zabralo to! Po několika týdnech se moje obočí vrátilo! Mám velmi citlivou pokožku, ale musím říct, že sérum bylo úplně bezproblémové. BROW má výsledky a představuje vysokou kvalitu za dobrou cenu.“

Kateřina, 28 let

Unikátní přísady

BROW je účinné sérum na obočí. Zlepšuje celkový stav a vzhled obočí. Díky BROW bude obočí viditelně hustší, silnější a tmavší. Jaké jsou výhody BROW? Kvalita, účinnost a bezpečnost. S tímto sérem si splníte sen o silném, hustém a přirozeně krásném obočí!

Sérum BROW bylo vyrobeno z nejkvalitnějších přísad. Sérum obsahuje aktivní peptidy, které vyživují, posilují a podporují růst obočí. BROW také obsahuje výtažek ze ženšenu. Ženšenu se říká kořen života a věčné mladosti, protože zlepšuje krevní oběh a posiluje strukturu vlasů. Sérum zaručuje účinnost a bezpečnost. Produkt byl dermatologicky a oftalmologicky testovaný. Přísady BROW byly pečlivě vybrané, abyste si mohli užívat perfektní, přírodní obočí po celý čas.

  • Dodání zdarma

Jak se používá?

01.

Před použitím BROW se odličte a ujistěte se, že vaše obočí je suché a čisté.

02.

Používejte BROW jednou denně, ideálně jako poslední proceduru před spaním. Používejte přiložený aplikátor, sérum nanášejte směrem zevnitř obočí ven.

03.

Užívejte si výsledky: přirozeně hustší a krásnější obočí!

01.

Kdo může používat BROW?

Sérum na obočí BROW bylo vyvinuté pro ženy s řidším, slabým a světlým obočím. Sérum zahušťuje obočí a zlepšuje jeho celkový vzhled. BROW mohou používat i muži. Pokud vám ale nebylo 18 let, jste těhotná, kojíte, nebo aktivně podstupujete chemoterapii, používání séra neodporučujeme.

02.

Kdy uvidím první výsledky?

První pozitivní výsledky se projeví už po 4 týdnech používání BROW. Vaše obočí bude hustší, silnější a také o něco tmavší. Nezapomínejte ale, že nejlepší výsledky dosáhnete po 8-12 týdnech pravidelného používání.

03.

Jak dlouho je potřebné používat BROW?

Pro dosažení nejlepších výsledků je potřebné používat BROW po dobu minimálně 8-12 týdnů. Abyste udrželi dosažené výsledky, doporučujeme používat sérum i nadále, a to dva až třikrát týdně.

04.

Jaká je minimální trvanlivost BROW?

Ideální je produkt spotřebovat do 6 měsíců od prvního otevření.

05.

Mohu používat BROW i na obočí zabarvené hennou?

BROW je bezpečné vyživující sérum na obočí. Při používání na zabarvené obočí nezpůsobuje BROW žádné nežádoucí účinky. Navzdory tomu nedoporučujeme okamžité používání séra po aplikaci henny.

06.

Co dělá BROW výjimečným v porovnání s ostatními přípravky na obočí?

BROW je bezpečný, účinný a mimořádně kvalitní produkt. Sérum vyniká mezi jinými na trhu nejen svou účinností, ale i dostupnou cenou. Naším nejlepším doporučením je pozitivní zpětná vazba od spokojených zákaznic.

07.

Jak používat BROW?

Používejte BROW jednou denně, po odlíčení. Nanášejte na čisté a suché obočí. Jeden tah přiloženým aplikátorem postačí na to, aby sérum fungovalo.

08.

Bude BROW fungovat rychleji, když ho budu nanášet častěji jak jednou denně?

BROW je revoluční produkt s pečlivě navrženou recepturou. Doporučujeme používat jednou denně. Zvýšení množství aplikovaného produktu, nebo častější nanášení, neurychlí proces regenerace a růstu.

09.

Jak dlouho vydrží jedno balení BROW?

Kúra s BROW trvá minimálně 8-12 týdnů. Jedno balení určitě postačí na dosažení žádaných výsledků.

10.

Projevily se při používání BROW nějaké nežádoucí účinky?

BROW je dermatologicky a oftalmologicky testované sérum. Pokud vám ale nebylo 18 let, jste těhotná, kojíte, nebo aktivně podstupujete chemoterapii, používání séra neodporučujeme.

11.

Jaké jsou přísady séra BROW?

Přísady BROW jsou: Aqua, Propanediol, Glycerin, Panthenol, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Biotinoyl Tripeptide-1, Panax Ginseng Root Extract, Dechloro Dihydroxy Difluoro Ethylcloprostenolamide, Urtica Dioica (Nettle) Extract, Niacinamide, Soluble Collagen, Disodium EDTA, Ethylhexylglycerin, Phenoxyethanol, Propylene Glycol, Sodium Hydroxide.

12.

Bylo sérum BROW testované na zvířatech?

Ne, produkty ORPHICA nebyly testované na zvířatech.

13.

Jak dlouho budu čekat na doručení zásilky?

BROW posíláme kurýrskou službou, zásilky jsou většinou doručeny do 2 pracovních dní od odeslání objednávky. Abychom uspokojili potřeby našich zákazníků, nabízíme vám bezplatné doručení.

14.

Je možné posílat i do zahraničí?

Samozřejmě. Zásilku vám doručíme kdekoliv na světě. Dodací doba se může lišit. Cena doručení do zahraničí je 540 Kč.