Sérum na růst řas

 • Dodání zdarma

TISÍCE ZÁKAZNIC Z CELÉHO SVĚTA MILUJÍ #REALASH

pro úžasné výsledky
REALASH - Sérum na řasy - 3 ml


Růstová fáze řas trvá přibližně 30 dní. Je to příliš krátký čas na to, aby řasy mohly být dostatečně dlouhé a husté. Pokročilá receptura REALASH urychluje přirozený růst řas a posiluje je v koříncích. Výsledkem je prodloužení, zdravější vzhled a vyživení řas. Receptura REALASH také zabraňuje jejich vypadávání.

Konečné výsledky budou viditelné po 30 dnech, ale první pozitivní změny uvidíte do 14 dní. Vaše řasy budou silnější, zdravější a vyživené. Po 21 dnech budou výsledky ještě úžasnější! Vaše nové já už po několika týdnech!

 • Dodání zdarma

Revoluční sérum na růst řas

 • 83%Delší řasy
 • 79%Hustší řasy

Revoluční sérum na růst řas

 • řasy o 83% delší a o 79% hustší
 • účinnost potvrzená v testech
 • nezaznamenaly žádné vedlejší účinky
 • Dodání zdarma

REALASH je sérum vytvořené pro ženy, které sní o dlouhých, silných a hustých řasách. Doporučuje se především při řasách, které jsou od přírody krátké, slabé nebo poškozené prodlužováním, nevhodnou kosmetikou nebo umělými řasami.

Receptura REALASH byla podrobena důkladnému testování, které potvrdilo, že aktivní přísady v receptuře řasy prodlužují, zahušťují a zabraňují jejich vypadávání.

50%

14 dní

 • — silnější řasy
 • — vyživené řasy
75%

21 dní

 • — zdravější řasy
 • — pružnější řasy
100%

30 dní

 • — silnější řasy
 • — vyživené řasy
 • Dodání zdarma

PŘEČTĚTE SI HODNOCENÍ ŽEN, KTERÉ PRODLOUŽILY A ZAHUSTILY SVÉ ŘASY S REALASH

Tisíce žen z celého světa vyzkoušely REALASH - sérum, které splnilo jejich sny.


Před Po „Jsem opravdu ohromena z výsledků. Před svatbou jsem hledala sérum, které by zlepšilo stav mých řas. V mém případě byly výsledky viditelné po 2 týdnech používání Realash. Nyní jsou mé řasy silné a zářivé. Po svatbě se mě lidé ptali, jestli jsem měla uměle prodloužené řasy :) Realash mohu opravdu doporučit! Stojí to za to!“

Marie, 26 let

Před Po „Někdo řekl: oči jsou zrcadlem duše. Ale když někdo začal se mnou mluvit, vždy jsem sklopila oči. Styděla jsem se za své krátké řasy. Vypadaly, jako kdyby nikdy pořádně nevyrostly. Jednou jsem někde na internetu objevila sérum Realash. Koupila jsem si ho a byla jsem z výsledků úplně ohromena! Po 3 týdnech mé řasy konečně vyrostly! Jsou krásné a každým dnem se to zlepšuje.“

Martina, 33 let

Před Po „Po porodu mi vypadalo hodně vlasů a řas. Pamatuji si, že jsem kvůli nim vždy dostávala spoustu komplimentů. Kamarádka mě přemluvila, abych vyzkoušela Realash. Po 4 týdnech se mé řasy vrátily do normálu. Vrátilo se mi také sebevědomí. V krátkosti: Realash je vysoce kvalitní a dostupné sérum!“

Dorothy, 33 let

 • Dodání zdarma

SILNĚJŠÍ A DELŠÍ ŘASY UŽ PO 21 DNECH

Před 21 dní Po
 • Dodání zdarma
 • Účinnost potvrzená v testech
 • Vaše přírodní řasy o 83% delší a o 79% hustší
 • Nezpůsobuje podráždění nebo alergie*

Jak sérum funguje?

Růstová fáze řas trvá přibližně 30 dní. Je to příliš krátký čas na to, aby řasy mohly být dostatečně dlouhé a husté. Pokročilá receptura REALASH urychluje přirozený růst řas a posiluje je v koříncích. Výsledkem je prodloužení, zdravější vzhled a vyživení řas. Receptura REALASH také zabraňuje jejich vypadávání. Aby bylo sérum nejúčinnější, používejte ho jednou denně, a to večer po odlíčení. Nanášejte na kořínky řas horního víčka. Díky speciální receptuře a jednoduchému aplikátoru vám 3 ml sérum vydrží po dobu 3 měsíců. Používání je velmi jednoduché – jeden tah štětečkem postačí na dosažení krásných řas.

*v testovací skupině nebyly zaznamenány žádné vedlejší účinky

účinnost potvrzená v testech

Receptura REALASH byla podrobena důkladnému testování, které potvrdilo, že aktivní přísady v receptuře řasy prodlužují, zahušťují a zabraňují jejich vypadávání. Výsledky testů v skupině žen od 24 do 45 let byly následovné:

Dermatologicky a oftalmologicky testované

 • 86% testovaných všimly si silnější řasy
 • 79% husté řasy po 4 týdnech
 • 83% delší řasy po 4 týdnech
 • 88% testovaných si všimlo, že řasy vypadávaly méně
 • v testovací skupině nebyly zaznamenány žádné vedlejší účinky

"REALASH je absolutně bezpečné sérum na růst řas. Nezpůsobuje podráždění, alergie, ani změnu barvy duhovky. To mohou být běžné vedlejší účinky při používání jiných přípravků dostupných na trhu. REALASH splňuje všechny bezpečnostní požadavky dermatologů. A především splňuje potřeby našich zákaznic."


Anna Wojcik, certifikovaná kosmetoložka

 • Dodání zdarma
 • 83%Delší řasy
 • 79%Hustší řasy

Revoluční receptura

Aby bylo sérum na růst řas Realash ještě účinnější, jeho receptura byla obohacená o aktivní nanopeptidy a molekuly aminokyselin.

Sérum na růst řas Realash bylo dermatologicky a oftalmologicky testováno. Nebyly zaznamenané žádné podráždění nebo alergie. Bezpečnost je zaručená díky výtažkům z rostlin, například výtažek z puškvorce působí protizánětlivě, výtažek z měsíčku podporuje regeneraci a výtažek ze lnu přispívá k hydrataci pokožky.

Tyto složky chrání, zjemňují a pečují o citlivou pokožku očního okolí.

86%

testovaných si všimlo, že jejich řasy byly silnější

88%

testovaných si všimlo, že řasy vypadávaly méně

89%

testovaných si všimlo celkové zlepšení stavu řas

Jak se používá?

01.

Odličte se a důkladně osušte pokožku v oblasti očí.

02.

Aplikátorem naneste jemnou linii séra na kořínky řas podél horního víčka.

03.

Užívejte si výsledky a svádějte pohledem!

01.

Je REALASH pro každého?

REALASH je sérum na růst řas určené především ženám, no mohou ho používat i muži. Náš produkt je vhodný i pro lidi s citlivýma očima, nebo pro ty, kteří používají permanentní make-up, kontaktní čočky, nebo umělé řasy. Pokud jste těhotná, kojíte, aktivně podstupujete chemoterapii, nebo vám ještě nebylo 18 let, používání séra nedoporučujeme.

02.

Je REALASH bezpečný?

Náš produkt byl testován dermatology a oftalmology. V klinických testech se neprojevily žádné nežádoucí vedlejší účinky. Pokud jste těhotná, kojíte, aktivně podstupujete chemoterapii, nebo vám ještě nebylo 18 let, používání séra nedoporučujeme.

03.

Jaké jsou přísady REALASH?

INCI: Aqua, Propanediol, Xanthan Gum , Panthenol, Glycerin, Biotinoyl Tripeptide-1, Acorus Calamus Root Extract, Calendula Officinalis Flower Extract, Dechloro Dihydroxy Difluoro Ethylcloprostenolamide, Disodium EDTA, Phenoxyethanol , Ethylhexylglycerin, Equisetum Arvense Leaf Extract, Hydrolyzed Silk, Linum Usitatissimum Seed Extract, Propylene Glycol, Serenoa Serrulata Fruit Extract, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol , Sodium Hydroxide.

04.

Mohu si během používání REALASH upravovat řasy hennou?

Určitě ano. Nejsou známé žádné kontraindikace. Přibarvení vašich řas výrazně zlepší jejich celkový vzhled.

05.

Mohu během aplikace REALASH používat běžný make-up?

Samozřejmě. REALASH působí v noci, takže ráno můžete použít váš běžný make-up. Pro nejlepší výsledky použijte svou oblíbenou maskaru.

06.

Kdy uvidím první výsledky a jak dlouho mám REALASH používat?

Po 14 dnech budou vaše řasy silnější, zdravější a objemnější. Po 21 dnech budou výsledky ještě úžasnější. Abyste i po dosažení žádaných výsledků nadále udržely vaše řasy dlouhé, vyživené a husté, doporučujeme používat sérum dva až třikrát týdně.

07.

Jak používat REALASH?

Používání je velmi jednoduché. Speciálně navržený aplikátor vypadá jako oční linka. Umožňuje velmi přesné nanášení. Večer, po důkladném odlíčení a vysušení pokožky v oblasti očí, naneste malé množství séra REALASH na kořínky vašich horních řas. Opakujte každý večer během celé kúry. Abyste i po dosažení žádaných výsledků nadále udržely vaše řasy dlouhé, vyživené a husté, doporučujeme používat sérum dva až třikrát týdně.

08.

Jak dlouho vydrží jedno balení REALASH?

Jedno 3 ml balení REALASH postačí na 3 měsíce používání. Pokud si ale chcete udržet dosaženou délku a hustotu řas, další balení REALASH do zásoby nebude na škodu.

09.

Jaká je minimální trvanlivost REALASH?

Ideální je produkt spotřebovat do 6 měsíců od prvního otevření.

10.

Co když na použití REALASH zapomenu, nebo když si ho nanesu dvakrát za den?

Jestli na použití séra zapomenete, použijte ho až následující večer. Nezapomeňte, že jen systematické používání je klíčem k úspěchu. Když vynecháte víc jak jedno použití, čas, po kterém se projeví výsledky, se prodlouží. Ve vícenásobném používaní REALASH denně není žádná výhoda. Extra nanášení neurychluje proces regenerace. REALASH, který řasy prodlouží, zahustí, posílí a zvlní, se má používat jednou denně.

11.

Co se stane, když přestanu REALASH používat?

Po dosažení želaných výsledků se doporučuje používat REALASH i nadále, aby se efekty zachovaly. REALASH bude pokračovat v posilování a vyživovaní vašich řas.

12.

Používala jsem REALASH a po určitém čase jsem si všimla mírné ztmavnutí pokožky v oblasti kořínků horních řas. Co mám dělat?

Některé ženy si mohou všimnout mírné ztmavnutí pokožky horního víčka v oblasti kořínků řas v místech nanášení séra. Může se to stát, hlavně v případě dlouhodobého používání. Je to úplně normální a časem tento jev ustoupí.

13.

Co mám dělat, když se mi náhodou dostane sérum do očí?

V případě přímého kontaktu s očima si je vypláchněte dostatečným množstvím vody.

14.

Byl REALASH testovaný na zvířatech?

Ne, REALASH nebyl testovaný na zvířatech.

15.

Kde si mohu koupit REALASH?

REALASH je vědecky navržené sérum, proto velmi opatrně vybíráme distribuční kanály. Sérum si můžete zakoupit na našem webu a ve vybraných kosmetických salonech.

16.

Doví se moje okolí, že používám REALASH?

Respektujeme vaše soukromí. Když se rozhodnete objednat si sérum REALASH na našem oficiálním webu, bude vám pečlivě zabalené do kartonového obalu a zaslané na adresu, kterou jste zadaly při objednávce. Nikdo se o vašem nákupu nedoví, pokud to samy neprozradíte.

17.

Jak dlouho budu čekat na doručení objednávky?

Dodací doba jsou nejvíc 2-3 pracovní dny. Sérum vám bude doručeno spolehlivým kurýrem v pevném kartonovém obalu.

18.

Posíláte i do zahraničí?

Samozřejmě. Zásilku vám doručíme kdekoliv na světě. Dodací doba se může lišit. Cena doručení do zahraničí je 540 Kč.

19.

Co dělá REALASH unikátním v porovnání s ostatními přípravky na trhu?

Existuje mnoho důvodů. Mezi nejdůležitější patří účinnost a bezpečnost séra. Naše nejlepší doporučení je celosvětová popularita a pozitivní zpětná vazba od spokojených zákaznic. Nabízíme také solidní cenu.